Butikový depozitář, který věří v jedinečnost a preciznost

BEZ BANKY, BEZ ZBYTEČNOSTÍ,

S JISTOTOU

Budujeme depozitář s tak odbornou péčí, abychom byli benchmarkem na trhu.

Ing. Lubomír Seif

ředitel CYRRUS DEPOSITARY

V čem jsme jedineční?

Moc dobře víme, že nejde všechny fondy házet do jednoho pytle. Proto se na každý fond díváme individuálně a kontrolní mechanismy přizpůsobujeme jeho strategii a činnosti.

Kontrolujeme do hloubky, zda obhospodařovatel a administrátor vykonávají svoji činnost v souladu se zájmem fondů a zda nedochází k neodborné péči.
Přinášíme nezávislý pohled na to, zda fond, obhospodařovatel a administrátor naplňují svoji činnost v souladu s evropskou a českou regulací.
O nás budete vědet každý den. Distancujeme se od tvrzení, že nejlepší depozitář je ten, který po vás nic nechce.

NAŠI LIDÉ

Ing. Lubomír Seif

ředitel depozitáře fondů

Ze své dlouhodobé praxe ve finančním sektoru vím, že budoucnost je v butikových finančních institucích, případně alternativních digitálních platformách, které fungují na bázi klient + efektivní proces = spokojenost na obou stranách. Co se týče práce u nás, nejsem typ manažera, co řídí tým zpovzdálí svého akvária. U nás slovo „tým“ není jen klišé. To, co vyžaduji od ostatních, musím především vyžadovat od sebe – hlubokou znalost, odbornost, systematickou logicko-matematickou úvahu. Vyznávám přístup založený na teamleadingu, protože jsem si ověřil, že je jedinečnou a správnou cestou, jak motivovat a kultivovaně řídit tým schopných profesionálů. 


Ing. Valeriya Vasilyeva

analytik depozitáře fondů

Díky zkušenostem z auditu finančních institucí v jedné ze společností Big4 mám komplexní přehled o finančním a bankovním sektoru. V kombinaci se vzděláním zaměřeným na finance a bankovnictví mi tyto zkušenosti umožňují přistupovat k činnosti fondů s maximální odbornou péčí, profesionálně se starat o majetek a chránit zájmy klientů.


Ing. František Hodrment

vedoucí oddělení opatrování majetku fondů

Mým krédem je pečlivost a efektivnost tak, aby všechna nastavená pravidla do sebe zapadla a ve spolupráci s klientem existovala plynulá a oboustranná spokojenost. Fondy kvalifikovaných investorů jsou jedinečné svou variabilitou. Ke každému je třeba přistupovat individuálně s ohledem na znalost portfolia a zaměření investiční činnosti fondu, a to současně při zachování jednotných procesů opatrování majetku fondů. Zároveň tak vítám, v souladu s patřičnou regulací, vznik nových netradičních investic, které oblast investičních fondů dále posouvají a rozšiřují možnosti investování v rámci kapitálového trhu.


Jsme součástí silné skupiny CYRRUS

Věří nám přes 18 000 klientů, pro které věrně pracujeme již od roku 1995.

Kontaktujte nás

DEPOZITÁŘ CYRRUS
Na Florenci 15
FLORENTINUM – vchod A
110 00  Praha 1
Česká republika